![]() |
#12
|
|||||
|
|||||
![]() agreed! It was a typo and I can not edit it, it is $10/Gallon.
I paid $900 for my 90G I paid $550 for my 55G I paid $3000 for my 270G.
__________________
I'm out. ![]() |