![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() yeah, whats so special about it :P
|
#2
|
||||
|
||||
![]() nothing !!! still cheaper than the stores around here. They want $7-9/lbs
__________________
Time wasted is existence; used is life. |
#3
|
|||||
|
|||||
![]() Depending on the quality, I think it's a fair price. My bali live rock was $9/lb.
|
#4
|
||||
|
||||
![]() Price change.
__________________
Time wasted is existence; used is life. |