![]() |
|
#1
|
|||||
|
|||||
![]() Tell me about it!! 35/week for stock lessons x2, 250/quarter for agility coach, 40/dog/day for flyball tournaments, renting sheep, 25/hr, backyard with 1000 worth of equipment, house crates, van crates, van, etc. Oh, and food. 3 cases of chicken a month, 1 case of beef bits, treats, toys, and then the vet. 800 to pull a tooth, shots, etc..
Yup, the dogs were the cheap parts ![]()
__________________
Brad |
#2
|
|||||
|
|||||
![]()
__________________
Doug |