![]() |
#24
|
|||||
|
|||||
![]() Well, since buying it locally for 89, or whatever it was, is probably better than getting a group buy for 70, then shipping it. and since I only use 2 boxes a year, the price is nothing compared to everything else.
__________________
Brad |