![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() You would probably save money just buying used. I see tons of ads in edmonton for cheap rock. Considering how much it would cost to drive down from Lethbridge, it would probably be cheaper. You could even ask them to greyhound it to you. Ive seen it as cheap as 2 bucks/ Lbs.
|