![]() |
|
|
|
#1
|
|||||
|
|||||
|
how much per lb for the rock, any pics of the rock?
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
I don't have any recent pics but I will borrow a camera to put some up.
Cost for rock $250 for all or 3/lb. I will need some notice for smaller amounts as I would need to get a scale. |