![]() |
|
|
|
#1
|
|||||
|
|||||
|
Last time I bought a bucket at King Eds it was $49ish inc taxes
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Thanks guys. King Eds was $49 and J&L was $51 per pail.
|