![]() |
#6
|
|||||
|
|||||
![]() Quote:
![]() Hope it's not a big tank though, those jugs cost around $5.00 each. This realy add up if it's like a 90 gallon or something larger. If that's the case, might as well buy an RO unit now with that money. ![]()
__________________
Gary CAN'T WE ALL JUST GET A BONG!?! ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸ ><((((((º>´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸ ><((((((º> `·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸ ><((((º> `·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸ ><((((º> ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸ ><((((((º> ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸ ><((((((º> |