![]() |
|
Portal | PhotoPost Gallery | Register | Blogs | FAQ | Members List | Calendar | Search | Today's Posts | Mark Forums Read |
|
Thread Tools | Display Modes |
#14
|
|||||
|
|||||
![]() Tell me about it!! 35/week for stock lessons x2, 250/quarter for agility coach, 40/dog/day for flyball tournaments, renting sheep, 25/hr, backyard with 1000 worth of equipment, house crates, van crates, van, etc. Oh, and food. 3 cases of chicken a month, 1 case of beef bits, treats, toys, and then the vet. 800 to pull a tooth, shots, etc..
Yup, the dogs were the cheap parts ![]()
__________________
Brad |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|