![]() |
|
#1
|
|||||
|
|||||
![]() Or even any profit for labor. By the time you've order, shipped, paid, displayed, advertised, maintained, and finally sold that $10 frag ends up costing the retailer $50.
__________________
I have to go out and buy more snails for my hermit crabs. |
#2
|
||||
|
||||
![]() selling in quantity def has its advantages as listed above but i can see the point of view from both sides.
|
#3
|
|||||
|
|||||
![]() Quote:
Strange how that goes. Lol.
__________________
![]() My 70 Gallon build: http://www.canreef.com/vbulletin/showthread.php?t=66478 My Mandarin Paradise: http://www.canreef.com/vbulletin/showthread.php?t=72762 I wonder... does anyone care enough to read signatures if you make them really small? I would not. I would probably moan and complain, read three words and swear once or twice. But since you made it this far, please rate my builds. ![]() |