![]() |
|
#1
|
|||||
|
|||||
![]() Al, when you get to the end of the list, I'd be interested in the tank.
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Ok..... i`ll keep you guys informed of any updates.
|
#3
|
||||
|
||||
![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]() I noticed you inreased the price of the rock now. You have separated it into two types. One type is 4.50 a pound and the remaining 2 pieces are listed as EXPENSIVE. What does that mean?
|
#5
|
||||
|
||||
![]() My original post of 115 lbs was a error on my part. It should have been 95 lbs. Sorry.
|
#6
|
||||
|
||||
![]() ok, but what does VERY EXPENSIVE mean in terms of money...I think we need to know that.
|
#7
|
||||
|
||||
![]() what does VERY EXpenive mean in terms of $?
|
#8
|
||||
|
||||
![]() Well....... put it this way. The 15 lb piece of liverock with the moss on cost me $300.00. The other 5 lb piece which is covered in coraline cost me $75.00. They are two unique pieces and I guess when it comes to things like this it`s all a matter of how bad you want something when it comes to price.
|
#9
|
|||||
|
|||||
![]() Ummm do you have pics of this rock?
I gotta see what $20/lb and $15/lb live rock looks like. |
#10
|
||||
|
||||
![]() I`ll try and take some this weekend.
|