![]() |
|
#2
|
|||||
|
|||||
|
90 pounds of rock, $3/lb.
~120 pounds live sand, $50 for the bunch. This sand won't stay "live" for long.
__________________
Brad |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|