![]() |
|
Portal | PhotoPost Gallery | Register | Blogs | FAQ | Members List | Calendar | Search | Today's Posts | Mark Forums Read |
|
Thread Tools | Display Modes |
#2
|
|||||
|
|||||
![]() I have several hundred pounds of LR for sale. I thought I would need more than I do for my 230. It has beed "cooked" for the last 4 months. (heat at 75 powerhead on and no light)
I am going to be selling it for $3 per lb as soon as I am finished my set up and I have used what I need. |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|