![]() |
#9
|
|||||
|
|||||
![]() ...say the people who spend $100 on a LIGHT BULB!
...or $600 on a PLASTIC TUBE THAT MAKES BUBBLES! More money than brains, yes.. But let's not pretend we're anywhere near sane with the money we're pumping into this hobby. ![]() A few days ago my mom mentioned in conversation at dinner with friends that I'd spent "about $150 on some 'live' rock... Isn't that right?" To which I of course answered "yes! Something like that!" 75 lbs of rock... Best not advertise.. ![]() |