![]() |
#16
|
|||||
|
|||||
![]() Years ago, you could get these for 3 for $5 at JL. I would buy 12, and they would whittle away to 2 or 3 within 6 months. Repeat. I did this for years. They more often than not "vanish".
__________________
Brad |