![]() |
#6
|
||||
|
||||
![]() buy bulk-i buy brine shrimp by the lb at $56 instead of a jar at the lfs at $35 for 4 oz.i make all my own foods.buy rowaphos at a 5kg pail.mix Epsom salt with nagari instead of magnesium,do a lot of diy projects
|