![]() |
#25
|
|||||
|
|||||
![]() Steve, I have always paid $6 per pound when picking it from the tub at the LFS. I assumed this price was offered to you also? Many times you were holding a piece of rock you liked but thought the price on the wall of $10 was too much.
__________________
Brad |