![]() |
#1
|
|||||
|
|||||
![]() Any other Vancouver members interested in splitting an 850 gram jar of Furan-2 powder... 4 people or more would be ideal, even just one more person I'd be down ($70 each +tax). $140 seems like a lot but if you were to buy 1/2 a jar in 10 packet boxes (425 grams) it would cost $407 (about $1 per gram)
When purchased in the 850 gram jar it works out to about 16 cents per gram. So it's a huge difference! Please PM or post here if you'd like any. Or other provinces/regions I'd be willing to ship what you need Thanks |