![]() |
|
Portal | PhotoPost Gallery | Register | Blogs | FAQ | Members List | Calendar | Search | Today's Posts | Mark Forums Read |
|
Thread Tools | Display Modes |
#7
|
||||
|
||||
![]() j&l were selling them for 14. 95 each-i got 7.95 for each-but you bring in 40 or 50 a month it really adds up.next project i am going to breed are neon gobies-and then slowly work up to helfinger gobies.all the while dropping the prices for everyone
|
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|