I agree with Alan. You will notice not much difference at all. I think I hear once that running a 100w light bulb 24hours a day for a month cost something like $3.00 to $6.00 or something like that. If I was a math wiz I could figure it out but sadly I'm not
Anyone smart enough to figure it out.
Anyway. The savings will be negligible.
__________________
No matter what the morrow brings, inventors keep inventing things.
-----------------------------------
Jonathan
-----------------------------------
www.cakerybakery.ca