Quote:
Originally Posted by reef_raf
Steve, I have always paid $6 per pound when picking it from the tub at the LFS. I assumed this price was offered to you also? Many times you were holding a piece of rock you liked but thought the price on the wall of $10 was too much.
|
naa at that time the price onthe wall was anywhere from 10 to 16/lb.. but it was mainly the fact that the rock I was holding was over 100.00 and the fact that I realy didn't need anymore rock that stopped me from buying
and why didn't you answer your cell yesterday?
Steve
__________________

*everything said above is just my opinion, and may or may not reflect the views of this BBS, its Operators, and its Members. If cornered on any “opinion” I post I will totally deny having ever said this in a Court of Law…Unless I am the right one*
Some strive to be perfect.... I just strive.