I forgot to mention that my utilities are included in my rent, but not that monthly number.
I used to pay probably $20-$30 to run my 230g display, with a total water volume just over 300g per month. It was so cheap because I'm somewhat compulsive about that whole turning off the lights and conserving water stuff.
|